• Новак
Ванџуа Метал бенд За Фитбит Сенс 2 / Сенс Бендови, Фитбит Верса 4 / Верса 3 Бендови Жени Мажи, Нерѓосувачки Челик Мрежа Магнетна Замена Нараквица Ремен Компатибилен За

Ванџуа Метал бенд За Фитбит Сенс 2 / Сенс Бендови, Фитбит Верса 4 / Верса 3 Бендови Жени Мажи, Нерѓосувачки Челик Мрежа Магнетна

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Компатибилни Модели Quanjua Нерѓосувачки челик Замена Бендови Специјално Дизајниран За Fitbit Смисла 2 / Смисла, Fitbit Верса 4 / Верса 3 Паметен Часовник ●Удобен Материјал●Овие Fitbit Sense 2 / Fitbit Versa 4 ленти се изработени од модерен и издржлив ткаен нерѓосувачки челик. Дизајнот На решетката го прави овој бенд повеќе дише и лесен. Тоа ви донесе елегантно и удобно искуство со носење, персонализирајте го Часовникот. Многу мек и удобен за носење. ●Уникатен Дизајн На Затворач За Магнет●мала Големина погодна за зглобовите 5,5" -8,5" (140мм-216мм). Голема Големина одговара за 6,0"-10,0"(152мм-254мм) зглобови.Затворачот е изработен од стилска, елегантна магнетна метална јамка. Не е потребна брава, лесна за лепење и заклучување на вашите ленти. Големината на лентата може слободно да се прилагоди според околностите на индивидуалниот зглоб. Силната Магнетна тока ја одржува лентата безбедна. €Лесна Инсталација Овие Fitbit Смисла 2 / Верса 4 замена бендови се лесни за инсталирање или отстранување, да бидат инсталирани Во Fitbit Смисла 2 / Верса 4 гледајте само неколку секунди без никакви алатки. Конекторите на лентата од нерѓосувачки челик на двата краја се заклучуваат во интерфејсот на часовникот прецизно и безбедно, што е безбедно и цврсто, нема да се распаднат. €Уживајте ВО 100% БЕЗ РИЗИК ШОПИНГ искуство ● ако не сте апсолутно воодушевени од нашата премија Fitbit Смисла 2 / Верса 4 бендови, само контактирајте со нас и ние ќе издаде брза замена или целосна наплата на вашите пари на самото место! Без прашања поставени!. Ванџуа Метал Бенд Компатибилен Со Fitbit Sense 2 / Sence Bands, Fitbit Верса 4 / Верса 3 Бендови Жени Мажи, Нерѓосувачки Челик Мрежа Јамка Прилагодливи Нараквица Замена Ремен За Fitbit Смисла 2 / Fitbit Верса 4 Паметен Часовник Компатибилност : - Fitbit Верса 4-Fitbit Верса 3-Fitbit Смисла 2-Fitbit Смисла Забелешка : ве Молиме проверете го моделот на часовникот пред да го купите. Достапна Големина : - мала големина ела за 5,5"-8,5"(140мм-216мм) зглобови-голема големина одговара за 6,0"-10,0"(152мм-254мм) зглобови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат