• Новак
Нокмопо Плус Големина Фустан Моден Темперамент Елегантен Печатени V-Вратот 3/4 Ракави Мини Фустан

Нокмопо Плус Големина Фустан Моден Темперамент Елегантен Печатени V-Вратот 3/4 Ракави Мини Фустан

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

ТКАЕНИНА - овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаенина е мека и не проѕирна, еластичната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. Карактеристики : макси фустан за жени има секси обвивка против вратот, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висок струк, Секси, Шик, целокупно цветно/ печатење со точки, долг макси фустан со целосна должина, комплетна вистинска силуета на обвивка, асиметрична возбудлива облога на дното, висока поделба од едната страна, завиткајте појас на половината.Овој фустан е лесен и лежерен, има еластична лента на цвест на половината.слатка и симпатична, мека и привлечна. Материјал Од Ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандекс.Изработени од Висококвалитетна Вискоза и висок Спандекс. Материјалот е лесен, многу течен и воздушен, мек и растеглив .Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, воздух dry.US Големина : Х-Мали / САД 0-2, Мали / САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 20-22, 3Х-Големи/САД 24.Ќе се потрудиме да ажурираме нова боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. Прилики : тоа е перфер погоден за секојдневно носење, обединување на часови, плажа, забава, шопинг, состаноци, вечера, патувања, трчање задачи, ноќно излегување, роденден, гостин на свадба, годишнина, роденден итн. Можете да го спарите со потпетици станови или дури и сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено за облекување со некои додатоци или само носење како летен фустан. Тоа ќе биде убав подарок за девојка или ден на месецот. Уникатен дизајн : Летни Фустани За Сонце/ Врвен Фустан На Резервоарот Без Ракави/ Фустани Со Миди Бодикон За Жени/ Секси Фустан Со Исечоци/ Шуплив Фустан/ Фустани Со Страничен Шлиц. лабава фит фустан карактеристики секси v вратот, еднобојна,еластична деколте, симпатична возбуда ѕвонче ракав секси и секојдневен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте ВО НОКМОПО!Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Ви благодариме за разбирањето. Свечени Фустани За Жени Црковни Фустани За Жени Макси Фустани За Жени Женски Фустани Есенски Венчаници Фустани За Гости Фустани Со Висок Струк Женски Вечерен Коктел Долг Фустан Памучен Фустан Фустан Со Долги Ракави Фустан За Вечера За Жени Фустани Со Џемпер Ситен Макси Фустан Женски Фустан Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Со Долги Ракави Фустани За Девојки Со Долги Ракави плетени. Фустан За Џемпер За Жени Елегантен Фустан Новогодишни Фустани За Жени Секси Фустани Забава Клуб Празничен Фустан Фустан На Плажа Есенски Фустани За Жени 2023 Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Обични Фустани В Врат Долг Ракав Фустан Со Долги Ракави Фустан За Одмор За Жени Form Фустан Формални Фустани За Жени Макси Фустани Фустани Со Лизгачки Фустани Со Долги Ракави Фустани За Плажа За Жени Сино Светло Син Фустан Сино Карирано Фустанче За Жени Фустан Со Долги Ракави Зелен Фустан За Жени. Џемпер Фустан За Жени Женски Миди Фустан Макси Фустан Со Долги Ракави Џемпер Фустан За Жени Плус Големина Женски Секси Фустани Женски Зимски Фустани Женски Коктел Фустани Фустани Со Празничен Фустан Коктел Фустани За Жени Свадбен Гостин Гроздобер Коктел Фустан Мини Фустан Женски Секси Ручест Мини Клуб Фустан Фустан Со Долги Ракави Плетен Фустан Женски Венчаница Фустан Со Флапер Фустан За Жени Темно Зелени Фустани За Жени Фустани За Деверуша За Жени Плус Големина Црн Долг Ракав Фустан Жените Печатени. Плус Големина Фустан За Жени Макси Фустан Со Нивоа Фустани Со Долги Ракави Фустани Со Блејзер Фустан Со Долг Ракав Макси Фустан За Жени Фустан Со Чипка Со Долги Ракави Женски Коктел Фустани Фустан Со Обвивка Вечерни Фустани За Жени Елегантен Свечен Макси Фустан Зимски Облеки За Жени Зимски Блузи За Жени Фустан Со Обвивка За Жени Мини Фустан Плус Големина Роденденски Облеки За Жени Секси Фустани Со Плус Големина Фустани Со Сонце Симпатичен Макси Фустан Секси Макси Фустан За Жени Црвен Кариран Фустан За Жени симпатична Fall Фустан Портокал Фустан Жените Елегантни Фустани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат