• Новак
ХЗГДЕН Супериорни тешки тркалца Количка Мебел Тркалце 2 Парчиња 100мм

ХЗГДЕН Супериорни тешки тркалца Количка Мебел Тркалце 2 Парчиња 100мм

Rating 
DEN 1521.60

Достапност
Достапно за нарачка

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Висококвалитетен материјал, униформа дебелина, фина осветленост на површината, прецизна шина. Волани, без разлика дали се во магацини, трговски центри или други индустриски области, тркалата работат тивко и го држат вашиот живот подалеку од ефектите на бучавата. Подобрена распределба на тежината и помазно работење, лесен за лизгање и вртење.?Висококвалитетната конструкција го прави тркалцето отпорно на испакнатини, испакнатини и екстремни температури. Перформансите на воланот се многу добри, секоја рачка има волан од 360 степени, може непречено да се сврти на земја и да обезбеди стабилност на велосипедот. Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Висококвалитетен материјал, униформа дебелина, фина осветленост на површината, прецизна шина. Волани, без разлика дали се во магацини, трговски центри или други индустриски области, тркалата работат тивко и го држат вашиот живот подалеку од ефектите на бучавата. Подобрена распределба на тежината и помазно работење, лесен за лизгање и вртење.?Висококвалитетната конструкција го прави тркалцето отпорно на испакнатини, испакнатини и екстремни температури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат