• Новак
DEVLIEG MICROBORE ОКОЛУ 3 3/8 O. D. Индексирана Вежба SGH-5MT-YG Mt5 Shank-MS3959BU

DEVLIEG MICROBORE ОКОЛУ 3 3/8 O. D. Индексирана Вежба SGH-5MT-YG Mt5 Shank-MS3959BU

Rating 
DEN 1328.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЈА КУПУВАТЕ ВЕЖБАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕН ДИЈАМЕТАР И ЕТИКЕТИРАЊЕ НА СЕЧЕЊЕ : ОКОЛУ 3 3/8 SGH-5 MT-YG ТЕЧНОСТ ЗА ЛАДЕЊЕ ПРЕКУ?НОШАНК ДИЈАМЕТАР : МОРС КОНУС #5 СЕВКУПНА ДОЛЖИНА : 9 " ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : DEVLIEG MICROBORETHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : СБ5-1-11-7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат