• Новак
2 Пакувајте Зелени Неонски Ознаки ЗА Багаж ЗА Куфери ТСА Одобрена со Држач За Визит-Картичка-Мора Да Има Најважни Работи За Патување - Големи Ознаки За Име На Етикет?

2 Пакувајте Зелени Неонски Ознаки ЗА Багаж ЗА Куфери ТСА Одобрена со Држач За Визит-Картичка-Мора Да Има Најважни Работи За Патување - Големи

Rating 
DEN 79.84

Достапност
Достапно за нарачка

2 ПАКУВАЈТЕ ЗЕЛЕНИ ОЗНАКИ за БАГАЖ - овие две неонски зелени ознаки за багаж за куфери комплетот бродови за крстарење е задолжителен додаток за патување за мажи Овие големи торба ознаки за багаж тса одобрени одговара на секое носење на багаж, чекиран багаж, куфер, чанта, чанта, шетач, автомобил седиште, се тркалаат на бродот, и проверени кеси. ДРЖИ ВИЗИТ-КАРТИЧКИ - овие ознаки за багаж за приватност можат да ја држат вашата визит-картичка. Внатре во овие големи патни ознаки за мажи има празна хартија што можете да ја напишете на ваше име и информации за контакт за да го идентификувате и следите вашиот куфер во случај да се изгуби. Меџор етикети де еквипаје идентификација пор малета де виаје. НЕМА ДА СЕ СКРШИ - за разлика од металните ознаки за багаж или ознаката за кожен багаж, овие минималистички ознаки за пластичен багаж за багаж се тешки, издржливи и флексибилни. Оваа тактичка торба можете да ја користите на авионски лет, брод за крстарење или воз. Овие ознаки од желе гумена торба одговараат на сите патни торби, торби за вежбање, лаптоп, детски ранец, кутија за ручек, торба за голф, торба за скијање и многу повеќе. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Оваа Ознака За Багаж Plan More Trips вклучува доживотна гаранција. Ако вашата ознака за багаж одобрена од тса се скрши или е оштетена на кој било начин додека патувате, ние ќе ја замениме бесплатно. Ова се најдобрите ознаки за багаж за жени, мажи и деца. ЛЕСНО ЗА ЗАБЕЛЕЖУВАЊЕ - нашите забавни екстра големи ознаки за багаж 2 пакуваат зелено доаѓаат во исклучително светли неонски бои за да можете лесно да ја идентификувате вашата торба кога патувате со авион. Користете ги овие минималистички ознаки за пластичен багаж против кражба за да го следите вашиот меѓународен куфер додека сте во авион. Овие ознаки за името на машката торба не работат со воздушни ознаки за багаж, но се најважни за патување. Планповеќепатувања пластични зелени неонски багажни ознаки за мажи се совршен додаток за патување или крстарење за секој чест патник. Нашиот комплет од 2 ознаки за багаж за куфери одобрени од тса се совршени за секој машки патник кој сака да се издвои од толпата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат