• Новак
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Blackview BV6600 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Blackview BV6600 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Rating 
DEN 255.68

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР. Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Пријателски Потсетник : 1.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат