• Новак
Бдс 4 Парчиња Растојанија На Тркала/Адаптери На Тркала 20мм Дебелина Шема на Завртки на Возилото 5х100мм До Шема на Завртки на Тркалата 5х4, 5 ЦБ 56,1 мм До Прстени на Цента

Бдс 4 Парчиња Растојанија На Тркала/Адаптери На Тркала 20мм Дебелина Шема на Завртки на Возилото 5х100мм До Шема на Завртки на Тркалата 5х4, 5

Rating 
DEN 841.60

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет Од Четири Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 5х100мм. Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм.ЦБ : 56,1 мм Центар Центар Со Хаб Усна : 73,1 мм. Материјал : Алуминиумска Шема На Странични Завртки на Возилото : 5х100мм Шема На Странични Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм ЦБ : 56,1 Мм центар центричен со центар усна : 73,1 Мм дебелина : 20мм навој : м12х1, 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат