• Новак
Живејте Секој Ден Како Да Е Ден На Ѓеврек Дрвен Декор За Биро, Инспиративни Позитивни Украси За Биро За Биро За Домашна Канцеларија Декор За Маса На Полица

Живејте Секој Ден Како Да Е Ден На Ѓеврек Дрвен Декор За Биро, Инспиративни Позитивни Украси За Биро За Биро За Домашна Канцеларија Декор

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Украси : тоа е совршен подарок за создавање топла вселенска атмосфера како секојдневна декорација на домот, сезонски декорМотивационите цитати можат да ве инспирираат, да ја зголемат работата и животниот ентузијазам. Материјал и Димензија : Приближно 5х5х1, 18 инчи. Секој знак од дрвен блок е направен од природно дрво, квалитетен и не е лесен за деформација. Насоки : овој украсен дрвен блок не бара додатоци и може непречено да се постави на рамна површина. Апликации : за дома и канцеларија. Ова дрво знак декор може да биде ставање на дневна соба,бања, спална соба, кујна, двор, градина, постелнина маси, полици за книги, прикажување кабинети. Совршен Подарок : ова уметничко дело од дрвен знак прави одличен подарок за домашен декор за семејството, пријателите, колегите, децата и more.It исто така е совршен подарок За Божиќ, денот на благодарноста, роденден, годишнина, денот на вљубените, пријателство на далечина, дипломирање, затоплување на куќата, промоција или други прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат