• Новак
Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Innunn WR34-Pro 34 Монитор за монитори на TPU (Не заштитени стакло за заштита) Нова верзија

Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Innunn WR34-Pro 34 Монитор за монитори на TPU (Не заштитени стакло за заштита) Нова

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU материјал со мазна површина, одржувајте високо чувствително на допир и брзо препознавање на отпечатоци од прсти. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. TPU материјал со мазна површина, одржувајте високо чувствително на допир и брзо препознавање на отпечатоци од прсти. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат