• Новак
ЛЦД -дисплеј за полнење на батерии со беспилотни летала Двонасочен центар за интелигентно полнење за DJI Mini 2/Mini SE

ЛЦД -дисплеј за полнење на батерии со беспилотни летала Двонасочен центар за интелигентно полнење за DJI Mini 2/Mini SE

Rating 
DEN 516.80

Достапност
Достапно за нарачка

Може да наплати 3 батерии и 2 порта за напојување USB-C Може да наплати 3 батерии во низа според нивото на моќност и од високо до ниско.0/5 V3 A, двојно USB C влез околу 150 минути за три батерии (околу 50 минути секоја батерија).0/5 V3 A, единечен USB C внесува околу 240 минути за три батерии (околу 80 минути секоја батерија). Проверете го нивото на батеријата : Екранот ќе прикаже напон на батеријата, нивото на батеријата и процентот на батеријата за 5 секунди откако батериите ќе бидат вметнати во центар за полнач. Карактеристики : Компатибилен за DJI Mavic Mini 2/Mini SE Drone Battery Farming.it може да наполни 3 батерии и 2 USB-C Port Port. Може да наполни 3 батерии во низа според нивните нивоа на моќност и од високо до ниско.0 /5v3a, двојно usb c влез околу 150 минути за три батерии (околу 50 минути секоја батерија) QC3.0/5 V3a, единечен USB C влез околу 240 минути за три батерии (околу 80 минути секоја батерија). Проверете го нивото на батеријата : Екранот ќе покаже напон на батеријата, нивото на батеријата и процентот на батеријата за 5 секунди откако батериите ќе се вметнат во центар за полнач. Може да ги проверите и нивото на батеријата со притискање на копчето за функција еднаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат