• Новак
Комплет за вежбање на електрични нокти Besmall за жени, пенкало за маникир од 30000 вртежи во минута, 360 ° двојни начини на ротација на системот за педикир, УСБ-машина за ве

Комплет за вежбање на електрични нокти Besmall за жени, пенкало за маникир од 30000 вртежи во минута, 360 ° двојни начини на ротација на системот

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

USB тип и преносен - Оваа електрична вежба за нокти со стандарден USB интерфејс, можете да се поврзете со кој било USB уред, како банка за напојување, персонален компјутер, лаптоп, USB приклучок или адаптер за AC (влез : 5 V/2 A) Лесен и лесен за употреба насекаде. Прилагодлива брзина и насока - 0-30,000 вртежи во минута прилагодлива брзина и насока (стрелките на часовникот и стрелките на часовникот). Вежбата за нокти на датотеката го има најновиот дизајн на појава во LED индикаторот, визуелизирајќи ја брзината за да се прилагодите, што е лесен за корисниците. Оваа електрична вежба за нокти за акрилни нокти е идеална за салон и домашна употреба. Професионален комплет за вежбање за нокти-Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, овие комплети за вежбање на нокти се издржливи, цврсти, докажани од 'рѓа и погодни за долгогодишна употреба. Ги задоволува сите ваши потреби за тампонирање, мелење, заострување, пескарење, полирање на акрилни и гел нокти, кастрење на дебели природни нокти на нозете и отстранување на гелови за продолжување, кутикули и мртва кожа. Задолжително за оние кои сакаат маникир. Дизајн на каросерија за анти-пренасочување-Оваа електрична вежба за нокти со вградени дупки за дисипација на мини вентилатори и топлина, е специјално дизајнирана за да избегне прегревање, да ги заштити луѓето и да го продолжи животот на машината. Опремена е со лежиште што апсорбира шок, што гарантира дека машината за вежбање на нокти работи бесмислено и непречено со тивок оган. Ви даваат удобно искуство со уметност за нокти. Совршен подарок за женски - овој сет на електрични датотеки за нокти е идеален подарок за жени/девојчиња на Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, годишнина, дипломирање, итн. USB интерфејс, можете да се поврзете со кој било USB уред, како банка за напојување, персонален компјутер, лаптоп, USB штекер или AC адаптер (влез : 5 V/2 A). Лесен и лесен за употреба насекаде. Прилагодлива брзина и насока - 0-30,000 вртежи во минута прилагодлива брзина и насока (стрелките на часовникот и стрелките на часовникот). Вежбата за нокти на датотеката го има најновиот дизајн на појава во LED индикаторот, визуелизирајќи ја брзината за да се прилагодите, што е лесен за корисниците. Оваа електрична вежба за нокти за акрилни нокти е идеална за салон и домашна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат