• Новак
Сини розови мермерни тенџере за држачи за кујнски памук сет од 2 држачи за топла тенџере отпорни на топлина Тркала ткајачка ткаенина за топли садови

Сини розови мермерни тенџере за држачи за кујнски памук сет од 2 држачи за топла тенџере отпорни на топлина Тркала ткајачка ткаенина

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина】 Поставувањето на садот од 2 вклучува две димензии : 18 см (709in) *0,7 см (0,27in) , 24 см (9,45in) *0,7 см (0,27in). Погодни повеќето од печени плочи, тави, чинии, чаши, што е одлична додатоци за кујната. 【Материјал】 Тешка ткаена сад за тенџере е изработена од 100% памучно јаже, што е пријателско за животната средина, изолирачки со топлина, отпорни на абење, нелизга, меки, еднократно и апсорбирачки. 【Отпорност на топлина】 Ова задебелени држачи за памучни тенџере со висина отпорна на топлина и дното против лизгање, не само што ја заштитува вашата маса од топли тави, туку заштити го вашиот countertop од гребнатини и дамки. 【Широка пополнување】 Оваа подлога за памук е одличен украс за дома. Стилската симпатична шема може да се искористи за украсување на вашата трпезарија, кујна, итн. Совршена за секојдневна употреба, јадење, собирање, свадба, угостителство, одмор, забава, роденден. 【Совршен подарок】 Ако сакате да изберете совршен подарок за вашето семејство/firiends кои сакаат готвење и печење, тогаш овој ткаен крајбрежје ќе биде најдобар избор. Исто така, веруваме дека тоа ќе биде најдобар подарок за Денот на благодарноста, есенскиот декор, Божиќ, итн. Спецификација 1. Материјал : ✿100% памучно јаже. ✿ Трајни, отпорни на топлина, отпорни на абење, без лизгање, меко, еднократно и апсорбирачко. Пакет : ✿ Вклучува 2 парчиња. Големина : ✿ 18 см (7.09in) *0,7 см (0,27in) ✿ 24 см (9,45in) *0,7 см (0,27in) ✿ Погоден на повеќето од печени плочи, тави, плочи, чаши, што е одлично кујнски додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат