• Новак
Адаптер за конектор на црево CDJ2B-10 Пневматски цилиндар со двојно дејство на единечна шипка 10мм со дијаметар 10 ~ 150мм мозочен удар CDJ2B10

Адаптер за конектор на црево CDJ2B-10 Пневматски цилиндар со двојно дејство на единечна шипка 10мм со дијаметар 10 ~ 150мм мозочен

Rating 
DEN 468.48

Достапност
Достапно за нарачка

Има карактеристики на висока пластичност, отпорност на ниска температура, отпорност на влијание и отпорност на корозија Мозочен удар : 10 ~ 150мм. Течност : Воздух. Работен притисок : 0,1-0,7 MPa. Користејќи исклучително изработка, врската со цревото е построга, запечатувањето е посилно и е безбедно и сигурен. Дизајнот на цревото ја олеснува работата и поефикасна.Модел : CDJ2 B 10 Aperture : 10mms Troke : 10 ~ 150mmmacting : Double Action Fluid : Воздухопловен притисок : 0.7 MPawithstand Напон : 1.05 MPAPORT : M4 X0.8 PACKING : 1x цилиндар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат