• Новак
Anncus 100pcs/lot AM20N10-180D AM20N10-180D AM20N10-130D AM20N06-90D AM14N25-280D AM10P10-530D MOSFET TO-252 и оригинално во залиха-

Anncus 100pcs/lot AM20N10-180D AM20N10-180D AM20N10-130D AM20N06-90D AM14N25-280D AM10P10-530D MOSFET TO-252 и оригинално во залиха-

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : А, боја : AM10p10-530d Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Логика ИЦС. Спецификации на артиклите : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Логика ICSModel Број : AM20 N10-180 D AM20 N10-130 D AM20 N06-90 D AM14 N25-280 D AM10 P10-530 DAPPLIANCE : COMPERCAGEAGE : SMD.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат