• Новак
Fanvil H2U White Hotel Thone

Fanvil H2U White Hotel Thone

Rating 
DEN 259.20

Достапност
Достапно за нарачка

Fanvil H2 U - V1 White Hotel Thone H2 U White Телефон, слушалка, кабел. Телефон, слушалка, кабел. Fanvil H2 U - V1 White Hotel Телефон Телефон Fanvil H2 U - V1 хотелот е компактен и лесен телефон кој може да се монтира или да се користи на wallидот или да се користи на работна површина. Се одликува со HD глас и Опус за стабилен и јасен аудио дури и во гласни околини. Fanvil H2 U - V1 може да послужи како жариште. Телефоните можат да споделат еден број од серверот и кога ќе дојде повик во секој телефон за продолжување ќе ringвони заедно. Ова го олеснува одговорот на повиците од која било локација што може да го најдете себеси во вашата деловна активност. H2 U е исто така достапен во црно. ФАНВИЛ H2 U Белиот хотел Телефонски карактеристики и спецификации : · 2 SIP линии · HD аудио со широкопојасен кодек : G.722, Opus · 10 копчиња за бирање со брзина, 1 клуч за програмирање DSS · 3-насока конференција · Режим /режим поставен на wallидот · Слушач /Слушач /Слушач /Слушач Режим без раце · 10/100 Mbps · POE/Адаптер за напојување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат