• Новак
Uxcell HSS дополнителни битови за вежбање со долг пресврт, 6,2 mm дијаметар на вежба 300мм должина 2 компјутери

Uxcell HSS дополнителни битови за вежбање со долг пресврт, 6,2 mm дијаметар на вежба 300мм должина 2 компјутери

Rating 
DEN 199.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Спецификации]- Дијаметар на битчиња за вежбање : 6,2мм / 0,24-инчи; Должина на бит за вежба : 205мм / 8,07-инчи; Дијаметар на Шанк : 6,2мм / 0,24-инчи; Вкупна должина : 300мм / 11,81-инчи; 2 x директно вртење на вртењето малку [Сила и цврстина]- Направено од голема брзина челик. HSS (челик со голема брзина) му овозможува потешко на вежбањето на вежбата и може да задржи подолг живот на дупчење. [Извиткан дизајн]- Со изопачениот дизајн, може да ја подобри точноста на сечење со центрирање на врвот. Може да избегне поместување на вежбата за вежбање за време на работата, а во исто време да ги отстрани остатоците и честичките побрзо и полесно. [Професионална и употреба на DIY]- Погоден за обработка на не-ферозни метали, како што се бакар и алуминиум, а исто така е погоден за тврда пластика. Кога не може да навлезе, обидете се да го прилагодите RPM. [Забелешка]- Ве молиме, одржувајте се ладно и нежно со користење, работниот век на битовите за вежбање со пресврт во голема мерка може да се продолжи со соодветна употреба. [Спецификации]- Дијаметар на битчиња за вежбање : 6,2мм / 0,24-инчи; Должина на бит за вежба : 205мм / 8,07-инчи; Дијаметар на Шанк : 6,2мм / 0,24-инчи; Вкупна должина : 300мм / 11,81-инчи; 2 x директно вртење на вртењето малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат