• Новак
Адаптер за исправен 26V AC/DC компатибилен со Tineco PWRHERO 11 VA113000US PWRHERO11 SNAP 21.6V Li-Iон батерија исправена безжична вакуумска чистачка модел KL-WA260060-J 26VDC 0,6A Полнач за напојување

Адаптер за исправен 26V AC/DC компатибилен со Tineco PWRHERO 11 VA113000US PWRHERO11 SNAP 21.6V Li-Iон батерија исправена безжична вакуумска

Rating 
DEN 790.40

Достапност
Достапно за нарачка

Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подредениот нов глобален 26 V AC / DC адаптер компатибилен со Tineco PWRHERO 11 PWRHERO11 MODEL VA113000 US 21.6 V 21,6 Volt 21.6 VDC Полнење на литиум јон li-јонски батерии за батерии моќен пакет на батерии на батерии моќен горе безжичен безжичен лесен стаклен стапка на хард кат KL-WA260060 J KLWA260060-J KLWA260060 J +26 V 0.0 V 0,60 A DC26 V 600 MA 26 VDC 26 V 26 VDC Кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач за домашни мрежи PSU. Компатибилен со : Tineco Pwrhero11 Snap 21.6 VDC Полнење на литиум јон ли-јонски батерија батерија 120 W Моќен вшмукување лесен рачен стак со безжичен вакуум за чистење на вакуумска тепих, тврда површина миленичиња миленичиња (белешка : ⚠ !!! 21.6 V е напон на батеријата на вакуум. ⚠ !!! Не напон на полначот. Ве молиме, проверете дали е компатибилност со вашата единица. Совети за !!! Ако батеријата е стара/мртва, нема да прифати полнење. Но, не проблемот на полначот. Ако не сте сигурни дали батеријата или полначот е мртва или не. Мора да имате волт -метар за да кажете дали работи полначот или не. Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подредениот нов глобален 26 V AC / DC адаптер компатибилен со Tineco PWRHERO 11 PWRHERO11 MODEL VA113000 US 21.6 V 21,6 Volt 21.6 VDC Полнење на литиум јон li-јонски батерии за батерии моќен пакет на батерии на батерии моќен горе безжичен безжичен лесен стаклен стапка на хард кат KL-WA260060 J KLWA260060-J KLWA260060 J +26 V 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат