• Новак
35BS18 Sprocket на ролери, завршена со клуч, центар од типот Б #35 ланец 1

35BS18 Sprocket на ролери, завршена со клуч, центар од типот Б 35 ланец 1

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овие прскања се користат со #35 ролериски ланец како што бараат возачки или управувани спојници Носени до големини. Спреки за ролери. Заврши се искачи. Овие се Sprocket Type BS, познат и како здодевен до големина, вклучува две пакувања и клуч, и е погоден за употреба со ланецот серија 35 со терен од 3/8 ”. Оваа заптивка е прилагодена за инсталација на вратилото без дополнителни компоненти. Направено од висок јаглероден челик, има голема јачина и издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат