• Новак
Студените индустрии разновидни цветни цвеќиња рустикални штици со лебдечка врамена wallидна уметност, дизајн од Керол Робинсон

Студените индустрии разновидни цветни цвеќиња рустикални штици со лебдечка врамена wallидна уметност, дизајн од Керол Робинсон

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација за дрво и потоа се монтираат безбедно во модерна кутија Рамка. Изработени во САД. Уметнички дела се однесуваат на : тегла; цвет; цвет; цветен аранжман; маргаритка; маргаритки; сончоглед. Дизајн од Керол Робинсон. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидна уметност е подготвен да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтира безбедно во модерна рамка за кутии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат