• Новак
Преживеан R4202 TYVEK Отворен плик, обичен, 10-инчен X13-инчен X1-1/2-инчен, 25/bx, бело

Преживеан R4202 TYVEK Отворен плик, обичен, 10-инчен X13-инчен X1-1/2-инчен, 25/bx, бело

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Продаден како 25/кутија Идеално за гломазна содржина. Затворање на самолепливо затворање. Професионален изглед. Затворањето на само-заптивката на Flap-Stik обезбедува чиста, брза заптивка веднаш по контакт, лентата за кора го штити лепилото од прашина за подолг рок на траење. Gusseted Sides се проширува до 1,5 "" за да смести обемни предмети. Продаден како 25/кутија. Идеално за гломазна содржина. Затворање на самолепливо затворање. Професионален изглед. Затворањето на само-заптивката на Flap-Stik обезбедува чиста, брза заптивка веднаш по контакт, лентата за кора го штити лепилото од прашина за подолг рок на траење. Gusseted Sides се проширува до 1,5 "" за да смести обемни предмети. Поразак од влага и отпорен на рип, изработен од Duponttm Tyvek обезбедува заштита од тешка категорија. Дизајнот за проширување е идеален за испорака на гломазна содржина како книги, врзива и извештаи. Затворањето на Flap-Stik обезбедува безбеден, кора и печат за печат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат