• Новак
Бостон Интернационал IHR со 3-хартиени салфетки, со големина на ручек со 20 точки, сликарски лимони

Бостон Интернационал IHR со 3-хартиени салфетки, со големина на ручек со 20 точки, сликарски лимони

Rating 
DEN 127.68

Достапност
Достапно за нарачка

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет Ручек, вечера, десерт : салфетки мерат 6,5 x 6,5-инчи (свиткана големина). Празничен декор на маса : сликарските лимони ја исполнуваат жолтата позадина. ИХР : Од 1977 година, премиерот Луксе хартија за производител на хартија; Печатено во Германија со нетоксични растворливи во вода. Бостон Интернешнл : Побарајте совпаѓање на салфетки во дополнителни големини и координирање на цврсти плочи на IHR; Забавувајте се во стил кога славите Велигден, родендени, Денот на мајката, невестински тушеви, ручек и секој ден. На салфетки со хартија од 20 бродови се мерат 6,5 x 6,5 инчи. Салфетките се нудат во повеќе големини, овозможувајќи ви да мешате и да одговарате, слој и прилагодување. Идеален домот на домот нуди одржлива опција за потрошувачите на совеста, произведувајќи 100% биоразградливи салфетки користејќи најбезбедни ткива, мастила и процеси на печатење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат