• Новак
Фото албум на Goldbuch со отсечен прозорец, картон, зелена, 30 x 31 см

Фото албум на Goldbuch со отсечен прозорец, картон, зелена, 30 x 31 см

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Фото албум : 60 страници (30 листови) и просторија за приближно. 336 фотографии во стандардна големина 9 x 13 см - совршен подарок, за роденден, Божиќ или да го поминете летото. Погодно за белешка, може да се користат сите пенкала, погодни за лепило за фотографии, славини со фотографии, фотографии, скутери и агли на фотографии, корица изработена од постелнина. Квалитет : Трајно тврдо покритие, тешка тетратка со висок квалитет - Нема продолжување на пополнетиот албум. Производство : Направено во Германија, без фотографии благодарение на проucирното, висококвалитетно сврзување на поединечни чаршафи жолти, еколошки материјали. 'Содржина на кутијата : Бела Виста 1 албум со фотографии со злато за 27976, големина : 30x31x4 см, број на страници : 60 црни страници (30 листови), материјал : постелнина, боја : зелена. Фото албум : 60 страници (30 листови) и просторија за приближно. 336 фотографии во стандардна големина 9 x 13 см - совршен подарок, за роденден, Божиќ или да го поминете летото. Погодно за белешка, може да се користат сите пенкала, погодни за лепило за фотографии, славини со фотографии, фотографии, скутери и агли на фотографии, корица изработена од постелнина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат