• Новак
WSZJJ Природно одржливо складирање на полици Трајно организатор на влажна доказ за потпетици за чизми, се држи до, погоден за влегување во спална соба за дневна соба

WSZJJ Природно одржливо складирање на полици Трајно организатор на влажна доказ за потпетици за чизми, се држи до, погоден за влегување во спална

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

★ Чист и едноставен изглед со трајна конструкција, оваа решетка за чевли ги задржува чевлите од подот и го одржува вашиот влез уреден ★ Овој организатор на решетката за чевли со повеќе нивоа е многу корисен, како што може да се постави едни на други за да се користи и вертикален простор. ★ Оваа преносна и практична решетка за чевли ќе ги покрие сите ваши чевли за складирање и организација. ★ Вашите чевли веќе не се несреќни поставени во земјата, но уредно сместени во плакарот. ★ Обезбедете доволно места за складирање, гарантира дека оваа полица за чевли може да собере разновидни чевли, да го направи вашиот дом поорганизиран и уреден, да донесе удобна атмосфера. Добредојдовте во мојата продавница, ние сме посветени да создадеме совршен и среќен шопинг за нашите клиенти, имаме најразлична решетка за складирање на чевли за да изберете. Секое ниво со 4 челични цевки, стабилна и цврста структура што ја става во каде и да сакате, каде што сакате поради its small footprint Made of ABS plastic, good tenacity Easy to assemble and disassemble Specifications Colour : Black Dimensions : 79 x 19.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат