• Новак
Пневматска машина за прислушување на американските акции M3-M12 Collets 1100мм Пневматски тапер машина 400rpm/min

Пневматска машина за прислушување на американските акции M3-M12 Collets 1100мм Пневматски тапер машина 400rpm/min

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет за прислушување : M3 до M12 Врска насока : Универзална. Радиус на работа : хоризонтален 1100мм и вертикална 500мм. Брзина наротација : 400 R/мин. Стандардни додатоци : Горните и долните држачи на зглобната продолжена рака (еден сет) Воздушен мотор 400 R/мин (еден сет) држач за допрете M3-M12 (еден сет). Пријавете се на сите индустрии за производство на машини, машини за мувла/пластика/печатење, фабрики за машини за пакување, градежни машини, делови за авто и мотоцикли, аеро мотори, тркалачки фонд и други општи машини. Четири предности : Избегнувајте ограничувања на рачно прислушување, заштеда на време и заштеда на труд, без оштетување на конецот, а чешмата не е лесно да се пробие. Бесплатна испорака.Не увоз на должност.1 Година гаранција.Кустамер и техничка поддршка. Упатство за корисникот на Англиш и демо видео понудено со машината. Модел на параметри на производи : Pneu-M12 Главна моќност на моторот : 600 W Работна прецизност : 0,05мм максимум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат