• Новак
Bosch 1600A016CV кутија за складирање

Bosch 1600A016CV кутија за складирање

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Совршено вклопување : Опфаќа 2/9 од Системската кутија За поголема флексибилност и прилагодување кон индивидуалните потреби. Универзално применливо : за додатоци и потрошни материјали. Секогаш добро сортирано : Чувајте го прегледот, не заборавајте ништо. Совршено вклопување : Опфаќа 2/9 од Системската кутија. За поголема флексибилност и прилагодување кон индивидуалните потреби. Универзално применливо : за додатоци и потрошни материјали. Секогаш добро сортирано : Чувајте го прегледот, не заборавајте ништо. Проширете го и прилагодете го Systembox.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат