• Новак
Лесна цевка Бивар АД

Лесна цевка Бивар АД

Rating 
DEN 5097.60

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија : - Оптоелектроника, Оптика - Лесни цевки MFR : - Bivar Inc. Пакет : - торба. Статус на дел : - Активен. Категорија : - Оптоелектроника, Оптика - Лесни цевки. MFR : - Bivar Inc. Пакет : - торба. Статус на дел : - Активен. Категорија за спецификација на лесни цевки : - Оптоелектроника, Оптика- Лесни цевки MFR : - Bivar Inc. Пакет : - Статус на дел од торбата : - Активна боја : Конфигурација : Тип : Тип на монтирање : стил на леќи : леќи Големина : Број на основен производ : - SZ1-6.90000 $ 10 : - 4,16800 $ 100 : - 3.41420 $ 500 : - 2.53088 $ 5000 : - 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат