• Новак
Кабинет за складирање на планот на АДИР - дрвена вертикална станица за складирање на датотеки со повеќе организации за поорганизирана канцеларија

Кабинет за складирање на планот на АДИР - дрвена вертикална станица за складирање на датотеки со повеќе организации за поорганизирана

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

✔️ ALL PURPOSE USE : Our Blueprint Holder Cabinet Is Not limited To Blueprints, You Can Use It As Blueprint File Holder, Poster Display Rack, Vinyl Roll Holder, Architectural Drawing Storage, Cricut Roll Holder, Sanctification Blueprint, Map Box, Wrapping Paper Holder And Други употреби по ваш избор ✔ Не може да се работи и изгледа добро : држачот за складирање на планот на Адир е направен со употреба на трајно дрво за долг животен век. Целосно завршени на сите изложени површини, додавајќи професионален изглед на кој било работен простор со 12 широки слотови за удобно да ги држи вашите документи, постер, план за планирање. ✔ Толку лесно се склопува : Оваа исправена архитектонска станица за подготвување може да се собере во максимум од 15 до 20 мин. (Вклучен прирачник и хардвер) и затоа што ние го цениме вашето време, ние ви нудиме јасно видео за склопување што сигурно ќе го направи процесот на склопување лесен во случај да не сакате прирачници за читање. ✔ Достапност на големина : Одлично е да имате опции во животот! Држачот за складирање на планот ADIR е достапен за вас во 12 слотови или 20 слотови во случај да ви треба дополнителен простор за уште неколку датотеки за цртање. ✔ Стационар, но лесно се движи наоколу : нашиот кабинет за планови доаѓа со четири нокти на ПВЦ нокти за да се обезбеди вашите површини да останат заштитени и без гребење. И рачката лоцирана во средината на задниот панел го олеснува движењето во случај да сакате да го менувате вашиот канцелариски декор секој пат и тогаш. Уживајте во поорганизирана канцеларија. ✔️ ALL PURPOSE USE : Our Blueprint Holder Cabinet Is Not limited To Blueprints, You Can Use It As Blueprint File Holder, Poster Display Rack, Vinyl Roll Holder, Architectural Drawing Storage, Cricut Roll Holder, Sanctification Blueprint, Map Box, Wrapping Paper Holder And Други употреби по ваш избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат