• Новак
Силен издржлив европски кафе злато жолто жолто светилка E27 Античка улична ламба IP55 водоотпорна градина стакло Фенер Пост, светлосен пејзаж Дома внатрешен двор, пат

Силен издржлив европски кафе злато жолто жолто светилка E27 Античка улична ламба IP55 водоотпорна градина стакло Фенер Пост,

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

● Едно светло надворешно светло на отворено, класичен дизајн на кафез Поминавме сертификација на UL/CE за да се обезбеди безбедност на на отворено водоотпорно улично светло на отворено. ● Градината на отворено столб на столбот е изработена од алуминиум+стакло од алуминиум+, користејќи облога во прав за заштита на животната средина, униформа за боја, водоотпорен, дождот не 'рѓа, траен и долг животен век. Висок квалитет е едноставен и неверојатен . ● користи една основна сијалица E27, максимум 60 W (не е вклучен), 110-240 волти. Fallе паднеш loveубов на прекрасните сенки што ги фрла на околу кога работи . ● Едноставен и убав начин за ажурирање на привлечноста на вашите домови! Неговиот антички стил на фенер и карактеристична основа ќе додаде декоративен елемент на кој било имот . ● Светилниците се многу лесни за инсталирање и ги содржат потребните завртки во пакетот. Можете сами да ја инсталирате ламбата на отворено. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не прво во секое време . ● Едно светло надворешно улично светло, класичен дизајн на кафез. Поминавме сертификација на UL/CE за да се обезбеди безбедност на на отворено водоотпорно улично светло на отворено. ● Градината на отворено столб на столбот е изработена од алуминиум+стакло од алуминиум+, користејќи облога во прав за заштита на животната средина, униформа за боја, водоотпорен, дождот не 'рѓа, траен и долг животен век. Висок квалитет е едноставен и неверојатен . ● користи една основна сијалица E27, максимум 60 W (не е вклучен), 110-240 волти. Fallе паднеш loveубов на прекрасните сенки што ги фрла на околу кога работи . ● Едноставен и убав начин за ажурирање на привлечноста на вашите домови! Неговиот антички стил на фенер и карактеристична основа ќе додаде декоративен елемент на кој било имот .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат