• Новак
DS-2CD2543G2-IS 2,8 mm леќи 4MP Acusense Вграден микрофон фиксна мини купола мрежна камера PO IR H.265 IP67 Водоотпорна IK08 Оригинална меѓународна верзија

DS-2CD2543G2-IS 2,8 mm леќи 4MP Acusense Вграден микрофон фиксна мини купола мрежна камера PO IR H.265 IP67 Водоотпорна IK08

Rating 
DEN 2383.68

Достапност
Достапно за нарачка

Меѓународен модел на верзија : DS-2 CD2543 G2-IS 28 mm, увезена со оригинално пакување со лого. 4 MP Acusense Вграден микро-фотоапарат за фиксна микро-купола. Сликање со висок квалитет со резолуција од 4 MP. Јасна слика против силното осветлување поради технологијата од 120 d B WDR.265+ технологија за компресија, оставете го вашето видео без да жртвувате никаков квалитет на видео HD, го намалува широчината на опсегот до 75% во однос на традиционалната компресија H.264, што не само што пренесува појасно, измазнето видео, туку и заштедува до 75% од простор за складирање на дискот. Со последното технолошко логирање, можете да се фокусирате на алармите предизвикани од луѓе и возила, додека лажните аларми предизвикани од мали животни или други ирелевантни предмети се многу намалени. Видео клиповите се сортираат според категориите на човекот и возилото, а класификацијата на предметите многу ја подобрува ефикасноста на пребарувањето. Поддржете Po E (802.3 AF, класа 3), приклучете и играјте со Hik/NVR или друг NVR. POE им дозволува на IP (Интернет протокол) уредите да добиваат моќност и податоци над постојната каблирање на LAN (локална област), ова ја елиминира потребата за инсталирање на посебен кабел за напојување, ја поедноставува инсталацијата и ги намалува трошоците за каблирање. Нашите производи имаат исти спецификации како и секое друго пешачење што се продава на пазарот, кои поддржуваат неограничена надградба. Нашата цел е да го обезбедиме најдобриот производ и најдобрата цена за сите наши клиенти. Имаме живи луѓе за технолошка поддршка во нас. Секогаш можете да контактирате со нас или да го Google или да гледате You Tube. Се надевам дека ќе уживате во нашиот производ. Меѓународен модел на верзија : DS-2 CD2543 G2-IS 2.8 mm, увезена со оригинално пакување со лого. 4 MP Acusense Вграден микро-фотоапарат за фиксна микро-купола. Сликање со висок квалитет со резолуција од 4 MP. Јасна слика против силното осветлување поради технологијата од 120 d B WDR.265+ технологија за компресија, оставете го вашето видео без да жртвувате никаков квалитет на видео HD, го намалува широчината на опсегот до 75% во однос на традиционалната компресија H.264, што не само што пренесува појасно, измазнето видео, туку и заштедува до 75% од простор за складирање на дискот. Со последното технолошко логирање, можете да се фокусирате на алармите предизвикани од луѓе и возила, додека лажните аларми предизвикани од мали животни или други ирелевантни предмети се многу намалени. Видео клиповите се сортираат според категориите на човекот и возилото, а класификацијата на предметите многу ја подобрува ефикасноста на пребарувањето. Поддржете Po E (802.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат