• Новак
Подарок за поправниот службеник подарок за жени полициски службеник Ви благодариме Подарок Компактен шминка огледало за мајка сопруга ќерка затворски офицер под?

Подарок за поправниот службеник подарок за жени полициски службеник Ви благодариме Подарок Компактен шминка огледало за мајка

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мини и исклучителна големина на огледалото е 2,6 инчи во дијамет Може лесно да се стави во дами чанти, козметички кеси или лични работи, дозволувајќи им на дамите да применуваат шминка во секое време, каде било. Ви благодарам подароци за поправни службеници : Секој треба да биде одговорен за грешките што ги прават. Само оние што се казнети за грешки нема да ги прават истите грешки повторно и повторно, а поправниот службеник е 1 кој ни помага да ги поправиме грешките, така што ова преклопување на шминка ја претставува нашата благодарност до поправниот службеник. Роденденски подарок за полициски службеник : Одличен начин да покажете гордост во избраната професија за корекции или вашата општа поддршка за оние храбри мажи кои секој ден ги штитат секој од нас. Совршено за поправни службеници, полицајци, затворски чувари, колеги, пријатели или бараат подарок за некого. Значи, ова компактно огледало ја претставува нашата благодарност до поправните службеници. Подароци за полициски службеници за жени : Совршен за секоја пригода за подароци. Огледало за шминка за патувања е совршен подарок за вашата сопруга или член на семејството, која е службеник за поправање. Преносно компактно огледало за шминка : 1 страна е стандардно огледало за да се осигура дека вашиот кармин, ајлајнер и коса се во совршена состојба, а другата страна е лупа, исклучително јасна слика без искривување. Осигурете се дека девојчето добива совршен изглед, а исто така и дозволете her да ги провери најситните детали за вашата шминка.ideal за дневна употреба. Подароци за благодарност за жени : Преклопување на мини џеб огледало спакувано во елегантна кадифена торба и подготвени за подароци. Мини големина 2,6 инчи/65мм. Ова компактно огледало е мала тежина и многу компактно, совршено за мулти-пурси и патувања. Лесно се вклопува во вашиот џеб, чанта, чанта, козметичка торба, за да можете да облечете шминка во секое време, каде било. Ви благодарам подароци за поправни службеници : Секој треба да биде одговорен за грешките што ги прават. Само оние што се казнети за грешки нема да ги прават истите грешки повторно и повторно, а поправниот службеник е 1 кој ни помага да ги поправиме грешките, така што ова преклопување на шминка ја претставува нашата благодарност до поправниот службеник. Роденденски подарок за полициски службеник : Одличен начин да покажете гордост во избраната професија за корекции или вашата општа поддршка за оние храбри мажи кои секој ден ги штитат секој од нас. Совршено за поправни службеници, полицајци, затворски чувари, колеги, пријатели или бараат подарок за некого. Значи, ова компактно огледало ја претставува нашата благодарност до поправните службеници. Подароци за полициски службеници за жени : Совршен за секоја пригода за подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат