• Новак
Акрилик на намигнување се залага за приказ, 3 пакувачки полици за приказ на полицата компатибилен со Funko Amiibo Pop Action Figures, 4 нивоа акрилни дисплеи, Tabletop акрилен дисплеј

Акрилик на намигнување се залага за приказ, 3 пакувачки полици за приказ на полицата компатибилен со Funko Amiibo Pop Action Figures,

Rating 
DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Отстранлив четврт чекор】 Откривме дека повеќето клиенти ги ставаат своите колекции на табелата како четврти чекор и сакаме да произведеме кревач на дисплеј од 4 нивоа за ова Како и да е, некои ормани на IKEA не можат да ја поддржат длабочината на 4 -те штанд за приказ на ниво. Така ја дизајниравме најновата верзија. Овој кревач на акрилен дисплеј има отстранлив четврти чекор, можете да изберете дали ви треба. Забелешка : Ве молиме, не го подигнувајте целиот штанд за приказ кога ќе го користите, во спротивно четвртиот чекор ќе се лизне. 【Нема потреба од шрафцигер - дупките за завртки за други слични акрилни кревачи се со проблем со дизајнот, кога луѓето користат шрафцигер за да инсталираат 2 нозе со акрилен панел, нозете ќе имаат пукнатини во него заради притисок, покрај тоа, тие треба да го користат шрафцигер за инсталирање на артиклите. Winkine го подобри дизајнот, треба само да се навртува со рацете за да се заврши склопот и многу цврсто. 【Широко користен】 Акрилен степен на екранот за екранот Направете ефикасно користење на вашиот контра простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат