• Новак
Облека за облеката стапици со феромони мами, моќни стапици на молци за куќа, волна облека и тепих

Облека за облеката стапици со феромони мами, моќни стапици на молци за куќа, волна облека и тепих

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

6 Индивидуални пакети со стапици на молци вакуум запечатени за свежина со засилени феромони за плакарот без молци Нашите стапици за превенција на молци се направени со долготрајни феромони за да ги привлечат сите молци во вашата куќа. Нашите стапици на молци се одличен превентивен за внатрешни молци, ја штити облеката, чевлите, постелнина, килими, крзно и волна. Стапиците на Тамусијака се моќен третман на молец за плакарот за облека. Формула за привлечен феромон, која ги користи феромоните на женскиот молец за привлекување на машките колеги. Тешкиот лепак го врзува молец на површината за да не може да избега. Поставете ги стапиците на молец соодветно и почекајте неколку дена за да се активираат феромоните. Нашите стапици за контрола на молци за плакари се компатибилни со топки од молци, торби за лаванда, и траат до 3 месеци. Лесен за користење. Само отворете, излупете и преклопете. Tamusyaka Moth Traps за плакарот облека привлекува со феромонски мами и фаќа возрасни машки молци за мрежи. Платно молци повремено се појавуваат во домови и плакари каде ларвите ја оштетуваат облеката, килимите, џемперите, палта, чевлите и личните предмети направени од волна, коса, крзно или пердуви. Femaleенските молци се особено привлечени од мрсни или извалкани ткаенини (чувајте ги вредните облеки и чевли во чиста состојба) каде што ги поставуваат своите јајца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат