• Новак
Склопување на грејачи на грејач на грејачи на мечтарот за Pentair MasterTemp 175, 200, 250, 300, 400 Sta-Rite Max-E-Term SR200, SR333, SR400 77707-0205 77707-0206 77707-0014 77707-0015 77707-0016

Склопување на грејачи на грејач на грејачи на мечтарот за Pentair MasterTemp 175, 200, 250, 300, 400 Sta-Rite Max-E-Term SR200,

Rating 
DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој колектор доаѓа со сè што е прикажано на сликата, како и со капакот на термичката регулатор Едноставно, повторно користете ги непотребните задници, дихтунзи, сензори, приклучок за одвод и завртки од колекторот на испукан фонд, сите се релативно лесни/лесни. Овој колектор е замена за Pentair Master Temp и Sta-Rite Max-E-Therm Pool и Spa Geaters. Ова е супериорен квалитет на склопување идентичен по форма и функција со оригиналните делови за повеќекратни делови што ги заменувате. 125 или 125000 е најмалиот базен или спа -грејач на Pentair. Нашиот колектор не одговара на 125. 125 користи помал колектор. Нашиот колектор одговара на сите други големини Pentair Master Temp 175, 200, 250, 300, 400 и Sta-Rite Max-E-Therm SR200, SR333, SR400. Префрлете ја гаранцијата за живот без проблеми на докторот и е вклучена бесплатно со сите колекции на бренд на доктор на Switch. Вашиот колектор е загарантирано да остане во добра состојба на работа додека го поседувате. Опфатени се сите наши клиенти кои купуваат манифестации на бренд на доктор. Оваа политика и секоја поштарина (по домашна стапка од 1 класа) вклучена во користењето на истата е целосно опфатена со преклопувачки лекар без трошоци за вас. Префрлете го докторот за мир на умот 100% гаранција за наплата им овозможува на клиентите да ги вратат своите набавки во рок од 90 дена од која било причина и да добијат целосна наплата со повратен превоз што го плаќаат нас. Контактирајте нè директно за оваа зделка. Овој колектор доаѓа со сè што е прикажано на сликата, како и со капакот на термичката регулатор. Едноставно, повторно користете ги непотребните задници, дихтунзи, сензори, приклучок за одвод и завртки од колекторот на испукан фонд, сите се релативно лесни/лесни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат