• Новак
Кутија САД BPB321 рамни поли полиња, 1,5 мил, 24 x 36, јасно

Кутија САД BPB321 рамни поли полиња, 1,5 мил, 24 x 36, јасно

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. 24 "x 36" - 1,5 милји рамни поли поли. Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Поли -торбите се разноврсно и флексибилно решение за складирање. Од храна до индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за секоја апликација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат