• Новак
50pcs M6 * 1 * 1D/1.5D/2D/2.5D/3D не'рѓосувачки челик завртка со завртки за завртки за навој со спирални навојни инсерти поставени комплет за поправка на конец на хеликоил

50pcs M6 * 1 * 1D/1.5D/2D/2.5D/3D не'рѓосувачки челик завртка со завртки за завртки за навој со спирални навојни инсерти поставени комплет за

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 10 PCS M6 X 1 X 1 D 10 PCS M6 X 1 X 15 D 10 PCS M6 X 1 X 2 D 10 PCS M6 X 1 X 2.5 D 10 PCS M6 X 1 X 3 D Белешка : Ве молиме, дозволете грешки во мала големина поради рачно мерење. Бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поинаку на вашиот компјутерски монитор, бидејќи мониторите не се калибрираат исто. Свртката за завртки за заклучување од типот на заклучување може да ја заклучи завртката во дупката со навој, така што завртката не е лабава кога е подложена на шок вибрации. Поради одредена еластична, може да се направи товарот на конецот е повеќе рамномерна, елиминирајте ја отстапувањето на завртката и завртката за завртки помеѓу теренот и типот на забот и може да апсорбира вибрации, со што ќе се зголеми јачината на врската со навојната завртка и отпорноста на јачината на заморот. Избегнувајте лизгачка жица, погрешен феномен на забите и добијте одлични перформанси за врска. Особено за авионите и другите производи кои бараат високи коефициенти на осигурување. Пакетот вклучува : 10 PCS M6 X 1 X 1 D 10 PCS M6 X 1 X 1.5 D 10 PCS M6 X 1 X 2 D 10 PCS M6 X 1 X 2.5 D 10 PCS M6 X 1 X 3 D Белешка : Ве молиме, дозволете грешки во мала големина поради рачно мерење. Бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поинаку на вашиот компјутерски монитор, бидејќи мониторите не се калибрираат исто. Свртката за завртки за заклучување од типот на заклучување може да ја заклучи завртката во дупката со навој, така што завртката не е лабава кога е подложена на шок вибрации. Поради одредена еластична, може да се направи товарот на конецот е повеќе рамномерна, елиминирајте ја отстапувањето на завртката и завртката за завртки помеѓу теренот и типот на забот и може да апсорбира вибрации, со што ќе се зголеми јачината на врската со навојната завртка и отпорноста на јачината на заморот. Избегнувајте лизгачка жица, погрешен феномен на забите и добијте одлични перформанси за врска. Особено за авионите и другите производи кои бараат високи коефициенти на осигурување. 50pcs Сребрена M6 X1 X1 D/1.5 D/3 D THERE REPAINT INSERT COLT SET Не'рѓосувачки челик за алатки за поправка на хардвер : Материјал : Не'рѓосувачки стилизиза : M6 Features : Свртката за завртка за завртка за заклучување може да ја заклучи завртката во дупката за навој, така што да се врати во дупката за навој, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати дупката, така што да се врати во дупката за навојна дупка, така што тој Завртката не е лабава кога е подложена на шок вибрации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат