• Новак
Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбичка торбичка козметичка торба канцеларија додаток Организатор за монета торбичка ?

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбичка торбичка козметичка торба канцеларија додаток

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски материјал, исто така може да се користат како козметички кеси или додатоци Висококвалитет : високо-одделение PU кожа, удобна за допир, боја и сјај е исклучителна, ги чува вашите стационари од вода, прашина, гребнатини и испакнатини. Металниот патент е мазен и здрав, што го олеснува затворањето и отворањето и чувањето на предметите во него безбедно. Практично : водоотпорен, издржлив, отпорен на валкан и лесен за чистење. Мини големина уште поголем капацитет. Погодно е да се користат сите возрасти во секојдневната работа и студијата. Преносно : Толку е светло што нема да го додаде вашиот товар (тежина : 73 грама). Едноставен и компактен дизајн направи да може да се држи во рака или лесно да се стави во училишна торба, ранец и краток случај (големина : 7. Стилски дизајн : Уникатен дизајн на форма на форма на трупот е многу уметнички. Комбинацијата на PU кожа и метал патент е шик и стилски, што никогаш не излегува од мода. Моделот е едноставен, но смешен и прекрасен. Текстурата и изгледот се врвни. Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски материјал, исто така може да се користат како козметички кеси или додатоци. Висококвалитет : високо-одделение PU кожа, удобна за допир, боја и сјај е исклучителна, ги чува вашите стационари од вода, прашина, гребнатини и испакнатини. Металниот патент е мазен и здрав, што го олеснува затворањето и отворањето и чувањето на предметите во него безбедно. Практично : водоотпорен, издржлив, отпорен на валкан и лесен за чистење. Мини големина уште поголем капацитет. Погодно е да се користат сите возрасти во секојдневната работа и студијата. Преносно : Толку е светло што нема да го додаде вашиот товар (тежина : 73 грама). Едноставен и компактен дизајн направи да може да се држи во рака или лесно да се стави во училишна торба, ранец и краток случај (големина : 7. Стилски дизајн : Уникатен дизајн на форма на форма на трупот е многу уметнички. Комбинацијата на PU кожа и метал патент е шик и стилски, што никогаш не излегува од мода. Моделот е едноставен, но смешен и прекрасен. Текстурата и изгледот се врвни. Ова е разноврсна торбичка што може да се користи како канцелариска торба, козметичка торба и торба за додатоци. Материјалот со висок степен на PU обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат