• Новак
OEM 156PB10398A За Вклучување/исклучување на часовникот на часовникот на часовникот на циклусот Вклучен/исклучен пластичен прекинувач - TN, PB, TB P1000 PF1100 серија, 156PB10398A 10Green и

OEM 156PB10398A За Вклучување/исклучување на часовникот на часовникот на часовникот на циклусот Вклучен/исклучен пластичен прекинувач

Rating 
DEN 1446.40

Достапност
Достапно за нарачка

За тампоните на тајмерот за интерматичен циклус броеви 156 PB10398 A Дизајнирано да работи за контроли на серии на интерматичен PB, P1000 и PF1100 T100. Исто така погоден за интерматичен TN, PB, TB серија, P1000, P1101, P1131, P1161, P1261 P, PF1100 T100, AL300 TPWS, AL600 TPWS и AL900 TPWS Контроли на серија. Направено од квалитетна пластика ABS, согорување и потрајно. Димензија на 1''d*2''w*0. 10 Зелени на трипери и 10 црвени влезови вклучени. За тампоните на тајмерот за интерматичен циклус броеви 156 PB10398 A. Дизајнирано да работи за контроли на серии на интерматичен PB, P1000 и PF1100 T100. Исто така погоден за интерматичен TN, PB, TB серија, P1000, P1101, P1131, P1161, P1261 P, PF1100 T100, AL300 TPWS, AL600 TPWS и AL900 TPWS Контроли на серија. Направено од квалитетна пластика ABS, согорување и потрајно. Димензија на 1''d*2''w*0. 10 Зелени на трипери и 10 црвени влезови вклучени. 156 PB10398 A Timer Trippers Trippers / Timer Tripper Pins : Интермиски затворен и отворено време на прекинувачи за време на отворено Број на дел : 156 PB10398 A Боја : Зелена (ON) P1000, P1101, P1131, P1161, P1261 P, PF1100 T100, AL300 TPWS, AL600 TP.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат