• Новак
Ementol 8PCS 1/2 Drive Deep Spindle Axle Axle Acle Impoct Socket, Cr-Mo, 12 поени, метрички, Deep Socket Socket Set-29,30 32, 34, 35, 36, 38, 39mm

Ementol 8PCS 1/2 Drive Deep Spindle Axle Axle Acle Impoct Socket, Cr-Mo, 12 поени, метрички, Deep Socket Socket Set-29,30 32, 34,

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Конструиран од челик со висока јачина на хром молибден, со заштитна обвивка за црн фосфат Сет вклучува : 1/2 "Д-р : 29мм, 30мм, 32мм, 34мм, 35мм, 36мм, 38мм, 39мм. Дизајнот од 12 точки одржува тесен зафат и спречува да ги заокружи аглите. -Итешено со висок контраст и специфична ознака на големината за идентификација. Тоа ви помага полесно да ја изберете големината. Доаѓа со здрав и удобен случај за складирање. Чувајте го секое парче во соодветна позиција. Сите производи на Ementol ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за изведба на ANSI.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат