• Новак
GFDFD Дигитален дисплеј со голем опсег Верниер Калипер 0-500-600-800-1000мм издолжена мерка на вилицата 150мм

GFDFD Дигитален дисплеј со голем опсег Верниер Калипер 0-500-600-800-1000мм издолжена мерка на вилицата 150мм

Rating 
DEN 500.80

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : -Во дигитален дебеломер Опсег : 0-500/600/800/1000мм. Резолуција : 0,01мм. Материјал за производи : тело од не'рѓосувачки челик. Пакување на производи : Пакување со пластична кутија. Име на производот : -Way Digital Caliperrange : 0-500/600/800/1000mmmresolution : 0.01mmproduct Материјал : Владетел на не'рѓосувачки челик.Батерија тип : CR2032 3 V литиум батерија за пакување на батерии : пластична кутија за пакување на пакувања за пакување на кутии за процесирање на средства Ве молиме, внимателно прочитајте ја сликата за спецификација и изберете ја потребата од логистика, производот не содржи батерии заради логистиката1.5 V батериииндустриска и научна ›тест, мерка и проверка› Димензионално мерење ›Калипери› Дигитални дебеломер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат