• Новак
KingBlanc New iPad Pro 12.9 inch Case 6th/5th/4th/3rd Generation 2022/2021/2020/2018 with Pencil Holder, Auto Sleep/Wake, Multiple Viewing Angles, PU Leather Folio Stand Shockproof Cover, Rose Pink

KingBlanc New iPad Pro 12.9 inch Case 6th/5th/4th/3rd Generation 2022/2021/2020/2018 with Pencil Holder, Auto Sleep/Wake, Multiple Viewing Angles,

Rating 
DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Совршен натпревар】 Наменет за нов i Pad Pro 129 инчи 6 -та генерација 2022 (A2436/A2764/A2437/A2766), 5 -та генерација 2021 (A2378/A2461/A2379/A2462), 4 -ти генерал 2020 (A2229/A2069/A2232/A2233), 3 -ри генерал 2018 (A1876/A2014/A1895). ⚠notice : Само што одговара за i Pad Pro 12.9 2021/2020/2018. Не одговара за друг модел. 【Автоматско спиење/будење】 Поддршка за автоматска буква/спиење Функција со лесна снимка и исклучете го случајот i Pad Pro 12.9 за да ви помогне да го продолжите траењето на батеријата на вашиот i Pad. 【Вграден држач за моливи на Apple】 Вградениот држач за моливи ви овозможува лесно да го извадите и да го чувате вашиот молив со јаболка во случајот безбедно. ⚠notice : Apple Pencil2 и адаптер само за илустрација, а не вклучени. 【Прилагодливи агли на гледање】 Специјални анти-лизгачки жлебови дизајн способни да постават повеќе хоризонтални агли на штанд, лесна прилагодлива позиција, давајќи ви ги удобните агли за пишување и гледање. 【Целосна заштита】 Мека перница TPU обезбедува заштита од изобилство за. Мека облога на микрофибер и надворешноста на кожената PU, лесна за чистење. 【Совршен натпревар】 Наменет за нов i Pad Pro 12.9 инчи 6 -та генерација 2022 (A2436/A2764/A2437/A2766), 5 -та генерација 2021 (A2378/A2461/A2379/A2462), 4 -ти генерал 2020 (A2229/A2069/A2232/A2233), 3 -ри генерал 2018 (A1876/A2014/A1895).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат