• Новак
Upkoch 9 парчиња од не'рѓосувачки челик лажички метални лажици Демитасе лажици цветна лажица симпатична лажици сладолед лажица кафе лажица за мешање на лажици од не'р?

Upkoch 9 парчиња од не'рѓосувачки челик лажички метални лажици Демитасе лажици цветна лажица симпатична лажици сладолед лажица кафе

Rating 
DEN 250.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лажица за прибор за јадење : Цветни кафе лажица за мешање пијалоци како лимонада, ладен чај, мраз кафе, млечни плочки, плови од корен од пиво и уживање во сундеи Овошна лажица : цветна кафе лажица против кара и, безбедно, еднократно, практично и пријателско. Мини лажици за десерт : ? Различни функции : Оваа лажица со мала големина е совршена за употреба како лажичка, како и лажица за десерт. Користете за чај, кафе, десерт, мезе, совршена лажица бебе или дете, или која било друга потреба од мал прибор. Може да работи како Бебе лажица исто така. Лажица чај : - Големина : Прибл. Новини лажички сет : Погоден за бар, дом, кујна, кафе и ресторан. Исто така, може да биде прагматичен и економски подарок за вашето семејство и пријатели. Лажица за прибор за јадење : Цветни кафе лажица за мешање пијалоци како лимонада, ладен чај, мраз кафе, млечни плочки, плови од корен од пиво и уживање во сундеи. Овошна лажица : цветна кафе лажица против кара и, безбедно, еднократно, практично и пријателско. Мини лажици за десерт : ? Различни функции : Оваа лажица со мала големина е совршена за употреба како лажичка, како и лажица за десерт. Користете за чај, кафе, десерт, мезе, совршена лажица бебе или дете, или која било друга потреба од мал прибор. Може да работи како Бебе лажица исто така. Лажица чај : - Големина : Прибл. Новини лажички сет : Погоден за бар, дом, кујна, кафе и ресторан. Исто така, може да биде прагматичен и економски подарок за вашето семејство и пријатели. Пакетот вклучува 9 х -лажица карактеристики - Големина : приближно. 12 x 2 x 1cm лажица чај од млеко. - Боја : розови и златни лажици со чај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат