• Новак
Ricued негативец дијамантски комплети за сликање за возрасни почетници DIY 5D хорор филм дијамантски уметнички комплети круг целосна вежба слика од дијаманти аниме диј

Ricued негативец дијамантски комплети за сликање за возрасни почетници DIY 5D хорор филм дијамантски уметнички комплети круг целосна вежба

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Комплетите за сликање со 5Д дијаманти за 5 D ги вклучуваат сите алатки што ви се потребни за да ја завршите оваа работа, не треба да купувате дополнителни алатки DIY Diamond Art Kits е пријатно DIY што е лесно да се собере, што го прави одлично за деца/возрасни/почетници.5d Дијамантски уметнички комплети бази на истиот концепт како мозаиците и бројот по нумери. Уметноста на сликарството со дијамантски скапоцени камења е совршена активност за децата да ја споделат со мама и тато, баба и дедо или со своите пријатели, украсете ја вашата соба за да изгледа повеќе дизајн. Подобрете го расположението и здравјето. Може да доживеете популарен обичен животен стил со семејството и пријателите. Тоа е добро за душата и создава посилна врска. Кога ќе завршите со занаетчиството, ќе се чувствувате задоволни и горди. Сега можете да го користите како украс за да го осветлите вашиот дом. Се надевам дека ве инспирираше и можете да создадете повеќе уметнички дела. Забележете дека целосното сликарство со дијаманти не ја вклучува рамката. Тоа е само валано платно. Ве молиме, не ставајте ги дијамантите во место каде децата можат лесно да пристапат, за да избегнат да бидат проголтани од нив. Комплетите за сликање со дијаманти доаѓаат со водоотпорно платно, мониста во боја на дијаманти, лепливо пенкало, пластична послужавник и лепило. 【Комплети за сликање со дијаманти】 Тркалезни дијаманти Целосна вежба на целата слика, секој дијамант е шарен и пенлив. Ако имате доволно време и трпеливост да го завршите овој предизвик, ќе добиете чувство за достигнување. Секоја алатка за сликање со дијаманти содржи збир на алатки за правење цртежи, така што нема потреба да купувате други алатки. 【Diamond Art Canvas】 5d Diamond Painting Canvas е печатење со висока дефиниција печатење водоотпорно платно, нетоксично, без вкус, не е лесно да се преклопи, никогаш не избледувајте, направете ја вашата соба поживописна и сјајна во светлината. 【Сликање со дијаманти】 Секој дијамант има 20 аспекти, што може да ги направи комплетите за дијамантска уметност повеќе тродимензионални. Ние додаваме 30% од дијамантите во секој пакет за да се осигураме дека има доволно дијаманти за да се заврши сликарството со дијаманти. 【Додадете повеќе забава во животот】 DIY дијамантски сликарство може да го олесни стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпеливост. Погоден за постари лица/деца/возрасни. Комплет за сликарство со дијаманти е најпопуларна декорација, може да се користи и како подарок, како што се роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, свадбата, итн. Што е можно поскоро. Remе повторно издадеме замена или целосна наплата за вас во рок од 24 часа, затоа ве молиме, не грижете се. 【Комплети за сликање со дијаманти】 Тркалезни дијаманти Целосна вежба на целата слика, секој дијамант е шарен и пенлив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат