• Новак
Работна ракавица Protylctaster, комунални нараквици, машка зимска топла работа нараквици Масовно пакување, женски работни ракавици со зафат

Работна ракавица Protylctaster, комунални нараквици, машка зимска топла работа нараквици Масовно пакување, женски работни ракавици

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

进口 Прилагодливо затворање. Продолжете со топли нараквици во зима : Работни нараквици мажите се изработени од висококвалитетни материјали за ветерници со дебел слој. Внатрешната страна на мажите од градинарските нараквици е обложена со топол кашмир и филм за дишење за да ги задржите рацете топли и удобно да работат во зима. Возење и играње игри со вашето семејство. Градинарски нараквици со повеќе функции и употреба : Погодни за сите мажи, жени и дами, најдобрата употреба вклучуваат, но не се ограничени на продавница, дома, испорака, чистење, градежништво, операција на опрема, местење, работа во дворот исто така работа на возење надвор. Кратка манжетна за лизгање за лесна и исклучена за безбедносна работа. Engineered Fit - Градинарските нараквици за мажи се дизајнирани со нашата индустрија водечки беспрекорен систем за вклопување за да се обезбеди најдобро во класа одговара совршена услуга по продажбата за подобро искуство за купување. Прилагодливо затворање. Продолжете со топли нараквици во зима : Работни нараквици мажите се изработени од висококвалитетни материјали за ветерници со дебел слој. Внатрешната страна на мажите од градинарските нараквици е обложена со топол кашмир и филм за дишење за да ги задржите рацете топли и удобно да работат во зима. Возење и играње игри со вашето семејство. Градинарски нараквици со повеќе функции и употреба : Погодни за сите мажи, жени и дами, најдобрата употреба вклучуваат, но не се ограничени на продавница, дома, испорака, чистење, градежништво, операција на опрема, местење, работа во дворот исто така работа на возење надвор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат