• Новак
Американски португалско знаме алуминиумски шишиња со вода со карабинер за еднократно спортско шише за патувања за велосипеди за кампување со велосипеди 400 мл

Американски португалско знаме алуминиумски шишиња со вода со карабинер за еднократно спортско шише за патувања за велосипеди за кампување

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиум Направени во САД или увезени. 🎁 Ова спортско шише со вода е изработено од алуминиум, здрав материјал што ќе трае цел живот. 🎁 Нашето спортско шише со вода доаѓа со карабинер што се придава на вашиот ранец за лесна преносливост. 🎁 Ова шише со вода е лесен и може да држи топли или ладни течности, што го прави совршено шише за патување. 🎁 Спортските шишиња со вода се одлични за играње спорт, уживање на отворено, пиење кафе на работа или пиење чај дома. 🎁 Ова висококвалитетно шише со вода е идеален подарок за себе, пријатели, семејство, колеги, жени и мажи. Направени во САД или увезени. 🎁 Ова спортско шише со вода е изработено од алуминиум, здрав материјал што ќе трае цел живот. 🎁 Нашето спортско шише со вода доаѓа со карабинер што се придава на вашиот ранец за лесна преносливост. 🎁 Ова шише со вода е лесен и може да држи топли или ладни течности, што го прави совршено шише за патување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат