• Новак
Ubiquiti Unifi Mount Mount for Unifi Protect G3 Flex Camera Pack од 3

Ubiquiti Unifi Mount Mount for Unifi Protect G3 Flex Camera Pack од 3

Rating 
DEN 1244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Инсталација со низок профил Бара 2 1/8 инчен пресек. Вклучува сидра за монтирање на сув ид. Вклучува држач за монтирање на таванот. Опционалната безбедносна завртка ја заклучува камерата за монтирање. Додатоци за монтирање на таванот за UVC G3 Flex камера. Монтирајте ја камерата во таванот или таванот плоча за чиста, рамна инсталација. Вклучува делови за монтирање за инсталација на drywall, цврсти површини или тавански панели. Опционалната безбедносна завртка ја прицврстува камерата на монтирањето одозгора за дополнителна безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат