• Новак
WXXGY Кујна Ѓубре Може Со Тоалет Четка Во Собата Бања Пластични Отпад Корпа Тесен Кујна Ѓубре Кофа Алатки За Чистење Домаќинство/Б

WXXGY Кујна Ѓубре Може Со Тоалет Четка Во Собата Бања Пластични Отпад Корпа Тесен Кујна Ѓубре Кофа Алатки За Чистење Домаќинство/Б

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Школка Материјал : Пластика Тоа е Високотехнолошки,Иновативен И Заштеда На Енергија Производ. Со Четка За Тоалет : Корпа За Отпадоци + Четка За Тоалет Во Една, Четката За Тоалет Може да биде И Скриена во Бурето,Заштедувајќи Простор за Складирање. Двослојна Кофа со Рачка : Двослојната Кофа е Цврсто Запечатена,Што Ефикасно Спречува Мириси и Лесно Се Транспортира. Складирање Во тесен Стил : Рационално Користење На Мал Простор, Слободно Поставување Без Зафаќање Простор. Карактеристика : Материјал За Школка : Пластикатоа е Високотехнолошки,Иновативен И Заштеда на Енергија Производ.Со Четка За Тоалет : Корпа За Отпадоци + Четка За Тоалет Во Една, Четката За Тоалет Може да биде И Скриена во Бурето,Заштедувајќи Простор за Складирање.Двослојна Кофа со Рачка : Двослојната Кофа е Цврсто Запечатена,Што Ефикасно Спречува Мириси и Лесно Се Транспортира.Складирање Во тесен Стил : Рационално Користење На Мал Простор, Слободно Поставување Без Зафаќање Простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат