• Новак
Тешки пластични торби за заклучување на поштенски патенти - Големина: XL - Големина на пакетот: Пакет од 100 - од иноксијата

Тешки пластични торби за заклучување на поштенски патенти - Големина: XL - Големина на пакетот: Пакет од 100 - од иноксијата

Rating 
DEN 269.12

Достапност
Достапно за нарачка

Повторувачки транспарентни, полиетни, вреќи за заклучување 8 "(203мм) x 12" (304мм). Тешка 87,5 микрони LDPE (350 мерач). 100x XL Тешки пластични вреќи за заклучување на поштенски патенти. LDPE пластични, транспарентни, вреќи за заклучување на поштенски патенти. LDPE, 87,5 микрони (350 мерач). 8 "(203мм) x 12" (304мм).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат