• Новак
Клапиел Бнф Маска Поединечно Спакувани

Клапиел Бнф Маска Поединечно Спакувани

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Затворање на ушната Јамка Најдобро Одговара! Толку Удобно! Избрани Од Наставниците! Лесно за дишење! Прифатлива Цена! Многу купувачи преуредени!. КФДА И ФДА : КФДА одобрени и фда регистрирани. ПРОИЗВЕДЕНО ВО КОРЕЈА, Акции во САД. Направено од Фармацевтска Компанија (Кореја Унија Фарма). ПОЕДИНЕЧНО СПАКУВАНИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат