• Новак
EC16 Encoder со чекор 24 точки рачка од 20мм прекинувач

EC16 Encoder со чекор 24 точки рачка од 20мм прекинувач

Rating 
DEN 286.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Гаранција : 60д. Сертификација : CCC. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : прекинувачи. Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето. Гаранција : 60д. Сертификација : CCC. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : прекинувачи. Спецификации на артикалот : Прекинувач Тип : Копче за прекинувач на копчето : 60dcertification : CCCORIGIN : Chinland Chinaitem Тип : прекинувачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат