• Новак
Умсуфа Свети Јован Девствени острови Божиќна украс Декорација на дрво Кристален метален сувенир подарок

Умсуфа Свети Јован Девствени острови Божиќна украс Декорација на дрво Кристален метален сувенир подарок

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : Св Christmasон Девствени острови на САД Девствените острови Божиќни приврзоци;. 3,15*2,95 инчи, големината на кристалот е 1,65 инчи, тежината е 0,11 фунти ;. Изработени од 304 не'рѓосувачки челик и кристално стакло; (различно од други слични производи);. Пакетот вклучува 1 приврзок, 1 сребро јаже и 1 црна кадифена торба;. Обрасците во прилагодувањето за поддршка на кристалот ;. Christmasон Девствени острови на САД Девствените острови Божиќни приврзоци;. 3,15*2,95 инчи, големината на кристалот е 1,65 инчи, тежината е 0,11 фунти ;. Изработени од 304 не'рѓосувачки челик и кристално стакло; (различно од други слични производи);. Пакетот вклучува 1 приврзок, 1 сребро јаже и 1 црна кадифена торба;. Обрасците во прилагодувањето за поддршка на кристалот ;. Овој приврзок е изработен од кристали внесени на не'рѓосувачки челик. Бојата на шемата е многу светла и има 3Д ефект. Може да се користи за да се одбележи времето кога патувате со вашето семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат